BEWIT

 

Byly mi kamarádkou, která vyrábí kosmetiku a pracuje s Bachovými esencemi doporučeny oleje české firmy BEWIT, tak jsem se rozhodla je vyzkoušet, protože pokud něco doporučuji, tak chci vědět jak to funguje a musím říci, že jsou opravdu skvělé. Nejdřív jsem si je přidala do svého oleje a do difuzéru a dnes si bez provoněného pokoje nedokáži představit návrat domů z práce. Ta pohoda a zklidnění, spánek je opravdu spánek. Zatím mám několik doporučených olejíčků, které jsem přidala do masážního oleje a vidím výsledky - klienti při vstupu do masérny hned reagují na vůni, že je příjemná (mám i v aromalampě) a kromě uvolnění ztuhlých těl mi říkají, že se cítili víc uvolněnější i psychicky, což je nejkrásnější odměna nejen pro mě jako zprostředkovatele užití olejů, tak pro výrobní firmu.

 

Dalším produktem, který jsem vyzkoušela je doplněk stravy PRAWTEIN C60. Jelikož už nejsem 20-letá, ani 30-letá, ani 40-letá žena, přeci jenom v 50+ už si tělo ženy trošku hraje, co ještě zvládne, k tomu fyzická práce, občas i náročná psychická práce s klienty a k tomu bežné aktivity mi občas sebrali víc energie, než jsem chtěla, což jsem řešila jídlem v podobě Chlorely a Ječmenu od GW.

Jenže ne vždy to stačilo, tak jsem se rozhodla vyzkoušet další produkt a objednala si PRAWTEIN C60 PLUS a mohu jen potvrdit recenze na tento produkt a po měsíci užívání shrnu čeho jsem si všimla:

po týdnu příval energie, že jsem začala postupně dodělávat resty, hlavně doma

po 14 dnech jsem začala s novými aktivitami

po měsíci jsem zvládla víkendovou akci jako administrator a organizátor bez stresu a v klidu.

Takže pokud by jste měli dotaz na některý z výrobků nebo by jste chtěli jako já vyzkoušet některý z olejů či PRAWTeinů můžete využít odkaz níže nebo udělám já hromadnou objednávku a vyzvednete si je u mne v masážním salonu (nebudete platit poštovné).

 

Oblíbené produkty:         https://bewit.love/?i=mstj018slm0fqn

Odkaz na registraci:        https://mybewit.com/r/mstj018slm0fqn