DETOXIKACE TĚLA

 

V dnešní době se většina lidí potýká s nějakým zdravotním problémem, který se nedaří vyřešit. I já jsem hledala příčinu svých přibývajících kil, špatného trávení a objevila jsem možnost - nechat si udělat analýzu těla frekvenčním přístrojem.

Oberon systém Quantum zobrazí aktuální fyzický a funkční stav jednotlivých orgánů a případná infekční ložiska.

  • Odhaluje příčiny chronických stavů a probíhajících onemocnění.

  • Zobrazí se, kde máme v buněčné paměti těla předpoklady pro dysfunkci a dědičná onemocnění jako artritida, diabetes, vysoký tlak, vysoký cholesterol, ateroskleróza.

  • Oberon nám dává možnost v průběhu detoxikace při pravidelných návštěvách sledovat, jak se tělo zlepšuje.

Ke změně jídelníčku -  vyřazení zátěžových potravin a zařazení zelených potravin od Green Waysu Ječmene a Chlorelly jsem přidala ještě plazmování neboli ničení parazitů a virů přesně danými frekvencemi a výsledek se dostavil. Tělo se vyčistilo, já "splaskla" a teď poslouchám komplimenty, jak výborně vypadám.....

Ano, má to háček. Bez rozhodnutí a disciplíny dodržovat doporučení to nejde. Pro řešení Vašeho problému se musíte rozhodnout Vy a pak vytrvat, než tělo pochopí, že mu pomáháme a dodáme imunitnímu systému dostatek pohonných látek (vitamínů, minerálů, antioxidantů a minerálních solí).

 

A jako další možnost nabízím plazmování frekvencemi na likvidaci parazitů zjištěných Oberonem, kdy se tělu pomůže zbavit zátěže